Success Story (Full)

Mac OS için Hamburger Yapma Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 4.99$
  • Boyut 44.6 MB
  • Version 1.4
  • Dil İngilizce
  • Firma G5 Entertainment
Success Story (Full); Mac OS tabanlı cihazlarınız için özel olarak geliştirilmiş, aç müşterilerle dolu bir hamburger işletmesini yöneteceğiniz, müşterilerinizi memnun edebilmek için birbirinden lezzetli hamburgerler yapacağınız oldukça eğlenceli bir hambu

Success Story (Full)Mac OS tabanlı cihazlarınız için özel olarak geliştirilmiş, aç müşterilerle dolu bir hamburger işletmesini yöneteceğiniz, müşterilerinizi memnun edebilmek için birbirinden lezzetli hamburgerler yapacağınız oldukça eğlenceli bir hamburger yapma simülasyon oyunudur.

Mac OS cihazlarınıza yükleyerek oynayabileceğiniz oyunda tek amacınız, müşterilerinizin siparişlerini alarak zamanında yetiştirmek ve müşterilerinize lezzetli hamburgerler sunarak olanları memnun etmek.

Success Story (Full) oyunu içerisinde; 10 farklı restoran, 140'dan fazla hamburger tarifi ve 12 hamburger bileşenleri, 10 patron karakteri, 7 adet mini oyunlar, 5 inanılmaz bonus cihazları, 14 özel menüler gibi bir çok eğlenceli özellik bulunuyor.

Simülasyon oyunlarını seven oyun severlerin ilgisini çekeceğiniz düşündüğüm, boş zamanlarınızı değerlendirmek için mükemmel çözüm olan Success Story (Full) oyununu mutlaka denemelisiniz.

İyi Eğlenceler!

Success Story (Full) indir